Voetbaluitslagen
Zaterdag 23 september
Texel 94 JO14-2-FC Den Helder JO14-2 9-0
Texel 94 JO15-1-DTS JO15-1 7-1
Texel 94 JO13-1-Hollandia T JO13-1 5-1
Texel 94 JO17-2-FC Den Helder JO17-2 4-3
Texel 94 JO12-2-Westfriezen JO12-2 4-0
Texel 94 JO13-2G-Dirkshorn JO13-1 3-1
Texel 94 JO17-1-Jong Holland JO17-1 1-4
Texel 94 JO13-3G-ZAP JO13-2 0-5
Always Forward-J2-Texel 94 JO12-1 7-2
HCSC JO15-3-Texel 94 JO15-2 4-12
Dindua G1-Texel 94 G1 2-1
VZV JO17-2-Texel 94 JO17-3 1-4
Wiron MO17-1-Texel 94 MO17-1 1-8
VIOS-W JO14-1-Texel 94 JO14-1 0-3
VIOS-W VR1-Texel 94 VR1 5-2
ZDH JO19-1-Strandvogels JO19-1 3-7
Oosterend JO15-1G- ZAP JO15-2 3 - 2
Pupillencompetitie
De Koog - Arsenal 7-1
Manchester City – Everton 4-3
Liverpool - Vrij
Vrij- Benfica
De Koog-Juventus 8-4
Bayern Munchen-Anderlecht 1-1
Zondag 24 september
Zaanlandia 1-Texel 94 1 3-1
Vrone 2-Texel 94 2 2-1
Jong Holland JO19-1 Texel 94 JO19-1 0-5
Wieringermeer - De Koog JO15-1 5-0
ZDH-GeelZwart'30 2-0
ZDH 2-VIOS W 4 2-2
Kreileroord 2-SVO 2 6-3
Callantsoog 1-Oosterend 1 1-1
Voetbalprogramma
Zaterdag 30 september
Texel 94 G1-Zouaven De G1 11:30
Texel 94 JO15-2 -SVO JO15-1G 11:30
Texel 94 JO14-1-Reiger Boys JO14-2 13:00
Texel 94 JO12-1-Schagen/SRC 13:00
Texel 94 JO17-3-HCSC JO17-2 14:30
Texel 94 MO17-1-Flevo MO14:30
DTS JO13-1-Texel 94 JO13-1 11:00
Succes JO14-1-Texel 94 JO14-2 11:15
Succes JO13-1-Texel 94 JO13-3G 11:15
Blokkers JO2-Texel 94 JO12-2 11:30
HCSC JO17-1-Texel 94 JO17-1 12:00
Kleine Sl JO15-1-Texel 94 JO15-1 12:30
Westfr. JO17-2-Texel 94 JO17-2 14:45
SVO JO12-1-FC Den Helder 10:45
Texel 94 JO15-2-SVO JO15-1G 11:30
De Koog 1 - Vesdo 1 5-0
Kleine Sl. JO19-2-ZDH JO19-1 12.30
Texelse pupillencompetitie
Arsenal-Manchester City 09:00
Liverpool-De Koog 09:00
Vrij-Everton
Anderlecht-De Koog-10:00
Juventus-Vrij
Benfica-Bayern Munchen 10:00
Zondag oktober
Texel 94 2-Hugo Boys 2 11:30
Texel 94 JO19-1- Succes JO19-1 11:30
Texel 94 VR1-DESS VR1 11:30
Texel 94 1-Alkmaarsche Boys 1 14:00
Succes 2 - De Koog 2 10.30
Flevo 1 - De Koog 1 14.00
Wieringerwaard-ZDH 14.00
Den Helder 5-ZDH 2 11.30
Oosterend 2- Kaagvogels 2 12:00
Oosterend 1 - MOC 1 14:00